Mes labai didžiuojamės veiklia ir motyvuota, laisvai ir kūrybingai mąstančia komanda.
Darželis, kuriame mažyliai praleidžia daug laiko - lyg antrieji namai, o namų mes neįsivaizduojame be žmonių, kurie kiekvieną vaiką priima atvira širdim ir su begaline pagarba. Priima kaip Žmogų, patikėtą ir pasitikintį kelionei kartu..

Man patinka prasmingas ugdymas, kai per žaidimus, kūrybą, bendravimą mes mokomės to, kas vėliau pravers gyvenime.

Manau, jog kiekvienas vaikas yra unikali asmenybė, taigi negalime apsiriboti tik ugdymo standartais, tačiau turime padėti  atsiskleisti kiekvieno unikalumui ir tuo pačiu įkvėpti atradimams.

Labai tikiu ir noriu, kad mūsų darželio vaikai užaugtų motyvuoti, iniciatyvūs, nuoširdūs ir visuomeniški. Tokie, kurie geba prisiimti atsakomybę už savo veiksmus bei nusistatyti asmeninius tobulėjimo tikslus bei kryptingai jų siekti.

Privataus vaikų darželio Kaune vadove

Vaikai - didžiausi mūsų gyvenimo mokytojai.

Džiaugiuosi, jog būdama auklėtoja, kasdien turiu galimybę drauge atrasti, pažinti, suprasti pasaulį, save, bei draugus. Mokytis nuoširdžiai džiaugtis net mažiausiomis gyvenimo smulkmenomis, garsiai juoktis, padrąsinti, dalinti šypsenas, šėlioti ir drauge "augti", kuriant asmenybę nešiną tvirtomis vertybėmis bei dideliu noru pažinti pasaulį. Nuoširdus vaiko apkabinimas - didžiausias mano darbo įvertinimas. Tai skatina tobulėti ir atiduoti savęs dar daugiau mažiesiems draugams. Esu laiminga, galėdama būti drauge

137313596_147693676969427_19850749134627

Kodėl man taip patinka būti apsuptai vaikų?

Aš labai žaviuosi jų atvirumu, lankstumu, išradingumu, nesibaigiančiu energijos šaltiniu.

Kiekvieną jų stengiuosi išgirsti ir įsiklausyti į jų poreikius bei norus.
Man labai patinka matyti kaip jie auga, mokosi ir keičiasi, džiaugiasi kiekviena, net ir pačia mažiausia smulkmena ir tas vaikiškas, nuoširdus jų juokas... 

101570408_2703863649939158_5871948423732

Greitai papildysime...:)